אנא המתן

מנוי גולדסטאר חוזר

בכל חודש מקבלים עד הבית ארגז גולדסטאר / גולדסטאר אנפילטרד (לפי בחירתכם) עם 20 בקבוקי 500 מ”ל. בוחרים את הגולדסטאר שלכם, כמה ארגזים רוצים לקבל כל חודש ותוך 48 שעות מגיע שליח. לאחר כחודש (קצת לפני) ניצור אתכם קשר לתיאום המשלוח הבא. השליח יביא איתו ארגז עם בקבוקים חדשים ויאסוף את הארגז עם הבקבוקים הריקים.
את המנוי ניתן להפסיק בכל שלב, או להקפיא את המשלוח הבא בהתאם לצורך באזור האישי באתר
זמני אספקה 2 ימי עסקים. לא כולל יום ההזמנה, בימים א-ד, להזמנות שנכנסו עד 16:00. הזמנות מיום חמישי יסופקו בימים שני-שלישי.
ניצור איתך קשר בטלפון / SMS כמה ימים לפני שהשליח יצא, במידה ולא סיימת את כל הבקבוקים תוכל לבקש מאיתנו לדחות את הגעת השליח
אפשר ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו באתר ונתאם הגעה תוך 48 שעות, לא כולל יום ההזמנה
אחת לחודש מגיע אליך שליח עם ארגז מלא ב-20 בקבוקים (או כמה, בהתאם למנוי שהזמנת) ויאסוף ממך את הארגז (או הארגזים) עם הבקבוקים הריקים.
במידה ולא יוחזרו כל הבקבוקים / הארגז בתום השימוש ייגבה תשלום נוסף בהתאם לשווי הבקבוק – 1.2 שקלים לבקבוק / הארגז – 24 שקלים.
לא, המנוי הוא חודשי. אבל לאחר כחודש (קצת לפני) מקבלת הארגז הראשון ניצור איתכם קשר לתיאום מסירה של ארגז חדש ואיסוף הארגז והבקבוקים הריקים, בעת התיאום תוכלו לבחור אופציה של דחייה במידה ולא סיימתם עדיין את כל הבקבוקים. את המנוי ניתן להפסיק בכל שלב, או להקפיא את המשלוח הבא בהתאם לצורך באזור האישי באתר בלנד.
תוכלו להיכנס לאיזור האישי או ליצור קשר עם שירות הלקוחות ולהחליף מגולדסטאר לגולדסטאר אנפילטרד, ולהפך. החיוב הבא יהיה בהתאם לבירה שבחרתם
120 ₪ לגולדסטאר (20 בקבוקי 500 מ”ל) 132 ₪ לגולדסטאר אנפילטרד (20 בקבוקי 500 מ”ל)